Aegon Kredi Hayat Sigortasını Almak İçin 3 Muhteşem Sebep!

Kredi arayışınızı sonuçlandırmak üzeresiniz, belki de sonuçlandırdınız… Bu esnada size sunulan kredi hayat sigortasını araştırma kararı almış olabilir ve bize olayinkolayi.com web sitemizden ulaşmış olabilirsiniz. Muhtemelen pek çok banka ya da sigorta şirketinden online ortamda sunulmayan bir hızda teklif aldınız… Ama hala düşünüyorsunuz…. İşte size düşüncelerinizi olumlu anlamda katkıda bulunacağımız ve kredi hayat sigortanızı Aegon’dan yaptırmanızı sağlayacak 3 muhteşem sebep…

Kredi Hayat Sigortası Sektör Ortalamasına Göre %40’a Varan Oranda İndirimli

Evet, bu konuda iddialıyız! Çünkü bağımsız bir araştırma kuruluşuna yaptırdığımız analiz sonucunda bankaların kredi hayat sigortası konusunda sunduğu tekliflerin ortalamasına göre %40 indirimli olduğunu kimi bankalarla bu oranın bile üzerinde olduğumuzu gururla söyleyebiliyoruz.

Ayrıca olayinkolayi.com üzerindeki fiyatların oldukça saydam olduğunu belirtmekte fayda var. Aynı kredi bilgileri için farklı bankalar ya da aynı bankanın farklı şubesi size farklı fiyat teklifleri sunabilir, ancak olayinkolayi.com’da fiyatlar nettir. (Fiyatlamada bir değişiklik olmadığı ve yayınlanmadığı sürece herkese her daim saydam şekilde fiyat teklifi sunulmaktadır)

Kredinizin Tamamı Güvence Altında: %100 Koruma

Aegon’un verdiği ortalamada %40 indirimli fiyat yıllık diye düşünebilirsiniz. Hemen sizi aydınlatalım, Aegon fiyat teklifi tüm kredinizi kapsayacak şekilde oluşturulur. Yani seneden seneye yenileme yapmanıza gerek kalmaz. Ayrıca vefat teminatlı ve kredinizin sonuna kadar %100 koruma içeren ürünü, değişik ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

60 Gün Cayma Hakkı

Kredinizi aldınız ama diyelim ki, koşullarınız değişti ya da hayat sigortası yaptırmaktan vazgeçtiniz… Bu durumda genel uygulamada 30 gün olan iptal hakkını Aegon’da 60 güne kadar kullanabileceğinizi müjdeleyelim. Eğer kafanızda krediniz ya da hayat sigortanız ile ilgili soru işaretleriniz varsa, 60 günlük uzun bir düşünme süresinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Aegon Kredi Hayat Sigortası Teklif Almak için Burayı Tıklayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için çağrı merkezimizi aramak isterseniz 0850 222 34 66 numaralı hattan temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin