Aegon Touch ile Geleceğe Dokunun

Hayat sigortası ve emeklilik konusunda liderler arasında yer alan Aegon için yeni bir başlangıç vakti geldi. Hayatın her anında yanımızda olan teknolojinin hizmetlerimizi de kolaylaştırması için elimizden geleni yapıyoruz. Müşterilerimizin istedikleri işlemi kolayca yapabilmelerini sağlamak hem hızlı hem de yalın bir çalışma alanı sağlamak için mobil uygulamamız Aegon Touch ile karşınızdayız.
Artık mobil uygulamamız Aegon Touch sayesinde rahatınızı hiç bozmadan, ne zaman isterseniz her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İster bizzat başvurularla olsun ister çağrı merkezini arayarak, mobil uygulamamız tüm aracıları ortadan kaldırıyor ve müşterilerimize tüm kontrol hakkını vermememizi sağlıyor. Aegon Touch hem Google Play’de hem de App Store’da mevcut. Arama çubuğuna ismimizi yazarak bize ulaşabilirsiniz. Unutmayın bu uygulama sayesinde siz de hemen hayat sigortası, emeklilik ve fon yönetimi gibi konularda kendi idareciniz olabilirsiniz. Kullananlar Aegon Touch’tan memnun görünüyor.

Aegon Touch ile neler yapılabilir?

Mobil uygulamamız Aegon Touch sayesinde birçok kolaylık ve avantaj da sizleri bekliyor. Bilgilerinize ulaşmak ve takibini yapmak artık bir parmak dokunuşu kadar yakınınızda. Aynı zamanda ödemelerinizi de uygulama sayesinde kolayca yapabilirsiniz.

Poliçe Görüntüleme

Hayat sigortanızın poliçelerini, teminat detaylarını öğrenmek için Aegon Touch tüm kolaylıkları sağlıyor. Uygulamamızın sağladığı özet bilgiler sayesinde poliçe teminatınızı veya prim ödemelerinizin son durumunu ve daha fazlasını kolayca takip edebilirsiniz. Bunun için ana sayfada yer alan özet bölümüne göz atmanız yeterli olacaktır.

Prim Borcu Ödeme

Prim borçlarını ödemek de artık Aegon Touch ile çok kolay olacak. Yapmanız gereken önce uygulama içinde kredi kartınızı tanımlamak, böylece istediğiniz zaman prim borçlarınızı birkaç tuşlama ile ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda uygulama sayesinde ödeme gününde değişiklik yapabilir, ödeme aracında değişime gidebilirsiniz. Prim tutarınızın güncellenmesini de talep edebilirsiniz.

Birikim Görüntüleme

Birikimlerinizi an be an takip edebilirsiniz. Ödüllü Birikim ve Eğitim sigortası poliçelerindeki güncel birikim bilgileri Aegon Touch sayesinde her an elinizin altında olacak. Aynı zamanda bu değerlerin dolar ve Türk lirası olarak karşılıklarının da bilgilerine ulaşacaksınız.

Vergi Avantajı

Hayat sigortalarının vergi avantajlarından yararlanabilmeniz için prim ödemelerinizin makbuzlarını ibraz etmeniz gerekecektir. Aegon Touch sayesinde bu makbuzlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygulamamızdaki bir kaç işlem sonunda makbuzlarınız tercih ettiğiniz bir e-mail adresine gönderilecektir.

Talepler

Poliçelerinize dair her türlü değişiklik isteklerinizi de uygulamamız ile gerçekleştirebilirsiniz. Hak sahibi değişikliği, borç alma veya teminat işlemleri konularında tüm isteklerinizi günün her saati bizlere ulaştırmanız Aegon Touch ile mümkün.

Bunları da beğenebilirsin