Aegon Türkiye’nin En Yenilikçi Hayat Sigortası Ürünleri

Hayat sigortası pek çok kişi için vefat edildiğinde aileye bırakılan bir güvence olarak görülüyor. Ama sanılanın aksine; hayat sigortası kişisel birikim ihtiyaçlarınızdan çocuklarınızın eğitim masraflarına kadar pek çok ihtiyacı kapsayabiliyor. Bu noktada müşterilerin hayatlarına değer katacak ve onların finansal planlamalarını kolaylaştıracak ürünler sunulması büyük önem taşıyor.

Aegon’un İnnovasyon Merkezi’nden Kısa Bir Video:

“Birikimli Hayat Sigortacılığı” alanında Türkiye’de uzun süredir bir numarada olan Aegon’un bu başarısını 2008 yılından beri, en yenilikçi hayat sigortası ürünlerini sunarak elde ettiğini söylemek yerinde olur. Aegon’un “müşterilerinin beklentilerini aşmak” konusundaki uluslararası kültürü, Türkiye’de de yerini bulmuş ve aşağıdaki ürünler müşterilerin en çok tercih ettiği ürünler olmuştur:

Prim İadeli Hayat Sigortası

Kendi belirlediğiniz miktarda her ay dolara yatırım yapmak istiyorsanız Prim iadeli Hayat sigortası tam size göre. Süre sonunda ödediğiniz tüm primler size geri ödenir, vergi avantajı sayesinde karlı çıkarsınız ve vefat durumunda sevdiklerinize belirlenen yüksek teminat tutarı doğrultusunda ödeme yapılır.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.aegon.com.tr/siteassets/media/urun-brosurleri/prim-adeli-urun-brouru.pdf

Ödüllü Birikim Hayat Sigortası

Ödüllü Birikim hayat sigortası, uzun vadede düzenli ödemelerle birikim yapmak isteyen herkes için ideal bir üründür. Ödediğiniz primler çeşitli fonlarda değerlenirken, hesabınızdaki birikiminiz ile sigortanızın bitiş tarihine kadar ödemiş olduğunuz düzenli primler toplamının belirli bir oranı (stopaj dahil yasal kesintiler yapılarak) Prim İadesi olarak “tarafınıza” ödenir. Yine diğer ürünler de olduğu gibi vefat durumunda belirlenmiş teminat rakamı sevdiklerinize ödenir.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.aegon.com.tr/siteassets/media/urun-brosurleri/odullu-birikim-urun-brouru.pdf

Eğitim İçin Hayat Sigortası

Çocuklarına üniversiteden mezun olup çalışmaya başlayacakları güne kadar eğitim olanakları sağlamak tüm ailelerin dileği… Aegon da çocuğunuzun eğitim masraflarını güvence altına alabileceğiniz, dolar bazlı ve yıllık minimum %2 getiri garantisi olan Eğitim İçin Hayat Sigortası ürünü özellikle küçük yaşlarda çocukları olan ailelere öneriyor.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.aegon.com.tr/siteassets/media/urun-brosurleri/egitim-icin-hs-brouru.pdf

Bunları da beğenebilirsin