Hangi Aegon Platformunu Arıyorsunuz?

Aegon olarak dijital çağa sürekli ayak uydurarak hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bu anlamda hem mevcut müşterilerimizin  hem de potansiyel müşterilerimizin kullanımı için farklı platformlar üzerinden hizmet veriyoruz.

Aşağıdakilerden hangisi sizin aradığınız Aegon platformu?

Aegon.com.tr sitemiz üzerinden satışta olan tüm hayat sigortası ürünlerimiz ve şirketimizle ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Şirketimizin satış ağı bilgileri, iletişim bilgileri ve finansal göstergeleri ile ilgili tüm bilgilere yine bu site üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aolayinkolayi.comegon kredi hayat sigortası ile ilgili avantajlı teklif alabileceğiniz, poliçenizi online olarak satın alabileceğiniz ya da çağrı merkezi üzerinden destek alabileceğiniz e-satış platformumuzdur.

  • Aegon Online

Mevcut müşterilerimiz için tasarladığımız Aegon Online platformu https://info.aegon.com.tr/user/logon2.php adresi üzerinden giriş sağlanan ve müşterilerin ödemeleri, tahsilatları ve birikimleri ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilecekleri platformdur.

Bu platformlardan aradığınız bilgilere ulaşamamanız durumunda Aegon Çağrı Merkezi üzerinden talebiniz alınabilmekte ve size en kısa sürede dönüş sağlanmaktadır.

Bunları da beğenebilirsin