Olayın Kolayı Blog İçerikleri Artık Bundle’da!

Her gün yüzlerce kişinin konut, kredi ve sigorta işlemleriyle ilgili sorularına yanıt bulmak için ziyaret ettiği Olayın Kolayı Blog sayfası, en güncel içerikleriyle artık Bundle uygulamasında!

Bundle Nedir?

Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir haber uygulaması. Hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor. Ayrıca uygulama günlük hava durumunu, döviz ve altın fiyatları ile günün en önemli gelişmelerini günün özeti formatında tüm kullanıcılarına her gün bildirim olarak iletiyor. Tamamen Türk bir geliştirici ekibin elinden çıkan Bundle, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Şık tasarımıyla öne çıkan ve kullanıcı skoru da 5 üzerinden 4.6 yıldız olan Bundle, daha önce de Play Store tarafından “En İyi Haber Uygulaması” seçildi ve App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.

Olayın Kolayı’na, Bundle’da Sektörel Haberler başlığı altından veya arama bölümüne doğrudan Olayın Kolayı yazıp aratarak ulaşabilirsiniz.

Olayın Kolayı’nın da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın en güncel versiyonu App Store ve Google Play’de!

Bunları da beğenebilirsin