Olayın Kolayı, Whatsapp’ta da Online!

Sigorta, kredi ve konut işlemlerinin tüm aşamalarında yanında olabilmek için anlık mesajlaşma olayını da kolayladık!

Olayın Kolayı’na artık hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında +90 850 222 3466 numaralı Whatsapp Destek Hattı üzerinden ulaşabilirsin.

  • Kredi notun düşük çıktığı için bankalardan kredi alamıyor musun? Kolayı bizde! Whatsapp Destek Hattımızla iletişime geçerek detaylı bilgi ve asistanlık hizmeti alabilirsin.

Kredi Asistanı’nda yer alan hesaplama araçlarını incelemiş miydin? Findeks Kredi Notu’nu öğrendikten sonra Kredi Notu’nu iyileştirmek için alabileceğin aksiyonları linke tıklayarak inceleyebilirsin.

  • Kredi Hayat Sigortası’nı %40’a varan avantajla almak istiyorsun ama karmaşık detaylar arasında boğulmak istemiyor musun? Merak etme, yanındayız. Detaylı risk analizimiz sayesinde karmaşık detaylarla senin uğraşmana izin vermiyoruz.

Tüm riskleri göz önünde bulundurduktan sonra poliçeni hazırlıyoruz. Daha fazla bilgi için Whatsapp’tan bizimle iletişime geçebilirsin.

  • Kara kara bankadan aldığın Kredi Hayat Sigortası’nı nasıl iptal edeceğini mi düşünüyorsun? Onun da kolayı bizde!

“Kredi Hayat Sigortası’nda Cayma Hakkı” içeriğimizi incelemiş miydin? Bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçerek izlemen gereken yolu öğrenebilirsin. Hatta sana yolu göstermekle kalmayız, yol boyunca sana eşlik ederiz.

  • Kredi Hayat Sigortası iadesini nasıl alacağını merak mı ediyorsun? Sen de bizdensin. Garanticisin yani! Aklına takılan tüm sorular için uzman ekibimiz telefonun diğer ucunda bekliyor olacak.

“Kredi Hayat Sigortası iadesi nasıl alınır?” içeriğimizi incelemiş miydin?

  • Yeni evinin masrafları gözünü mü korkutuyor? Sürprizlerle karşılaşmamak için Whatsapp Destek Hattımız üzerinden alacağın yönlendirmelerle olası masraflarını kolayca hesaplayabilirsin.

Konut Asistanı’nda yer alan hesaplama araçlarını incelemiş miydin? Hesaplama araçlarımızı kullanmaya başlamadan önce soruların olursa Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsin.

Yukarıdakilerin hiçbiri senin için geçerli olmayabilir. Hiç önemli değil. Sadece telefonda konuşmayı sevmiyor da olabilirsin. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bir mesaj atman yeter!

Gözünde büyüyen bir olay varsa bil ki; o olayın mutlaka bir kolayı vardır…

Bunları da beğenebilirsin