Seçenekler Arasında Kararsız Kalanlar için olayınkolayı’ndan %40’a Varan İndirim!

Her bir seçim, karar ya da yeni bir adım için derinlemesine araştırma yapanları görelim! Çünkü olayınkolayı, her zaman en avantajlı ve fiyat performans dengesini ince bir çizgide buluşturan ürünleriyle işinizi kolaylaştırıyor. Üstelik Kredi Hayat Sigortası’nda sektör ortalamasına bakıldığı zaman %40’a varan indirim avantajı da sadece müşterilerimize özel!

Kredi çektiniz ve nakit ihtiyacınızı bu sayede karşıladınız diyelim. Elbette kredi borcunu güvence altına almak için bankanız tarafından size hayat sigortası yapılacaktır. Ancak unutmayın ki hayat sigortası bedeli kredi masraflarınız içinde yer alır ve bu da elinize daha az para geçmesine neden olur. Üstelik dilerseniz bankanızın tercihiyle değil kendi tercihinizle Kredi Hayat Sigortası yaptırabilirsiniz. olayınkolayı Kredi Hayat Sigortası rakipsiz fiyat fırsatının yanı sıra farklı avantajlarıyla da dikkat çekiyor.

olayınkolayı Kredi Hayat Sigortası’nın %40’a varan indirimle beraber en çok tercih edilmesinin bir diğer nedeni de 60 günlük cayma süresidir. Normalde bankalar tarafından anlaşmalı şirketlere yaptırılan hayat sigortalarında bu süre 30 gündür. olayınkolayı Kredi Hayat Sigortası, karasız kalanlar ya da daha fazla araştırma yapmak isteyenler için 60 günlük cayma süresi ile ekstra avantaj sağlıyor. Müşterilerimizin bizi sevdiklerine önermesinin en etkili nedenlerinden olan bu fırsat sayesinde hayat sigortasını yaptırdıktan 60 gün sonrasına kadar cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.
Samanlıkta iğne aramayın! En avantajlı Kredi Hayat Sigortası bizde. Teklifimizi öğrenmek için tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin