Teminatlarınızın Karşılığını Alabileceğiniz Sigorta; Güvende Kal!

Gündemimiz her gün değişiyor ve geleceğe dair bizi en çok endişelendiren konuların başında da tabii ki sağlık geliyor. Gelecekte neler olacağını görmek mümkün olmasa da Güvende Kal Hayat Sigortası ile gerekli önlemleri almak mümkün.

Yürüdüğünüz yollarda karşınıza çeşit çeşit “muz kabukları” çıkabilir. Biz bunların hepsini ortadan kaldıramayız ama yepyeni ürünümüz Güvende Kal ile endişelerinizin en aza inmesini sağlayabiliriz!

Güvende Kal’ı, ödediğiniz primlerin karşılığını tam olarak alabilmeniz için tasarladık. Kapsamını ve ek teminatlarını kendi tercihlerinize göre belirleyebildiğiniz, esnek ve her bütçeye uygun bir ürün olan Güvende Kal sayesinde tedbirli olmak için üzerinize ağır bir yük almanız gerekmez.

Sağlıklı ve huzurlu bir hayat geçirmek herkesin hayali. Umarız ki hastalık veya kaza gibi talihsiz durumlarla hiçbir zaman karşılaşmazsınız. Ancak karşılaşsanız bile bu gibi durumları kapsamı dahilinde tutan Güvende Kal Hayat Sigortası ile önlem alarak hastalık veya kaza ile karşılaştığınızda gerekecek tedaviyi içiniz rahat bir şekilde alabilirsiniz.
Hayat Sigortası denildiğinde ilk akla gelen kapsamında vefat teminatının olduğu ürünlerdir. Güvende Kal Hayat Sigortası ise hem vefatınız durumunda sevdiklerinizi hem de karşılaşabileceğiniz kaza, hastalık gibi talihsiz durumlarda tedavilerinizi güvence altına alır.

Neden Güvende Kal’ı tercih etmelisiniz?

Teminatları tercihlerinize göre belirlenen Güvende Kal sayesinde ihtiyaç duymayacağınız teminatlar için boş yere yüksek primler ödemezsiniz.
Başınıza gelebilecek talihsiz durumlarda bir de masrafları düşünmek zorunda kalmazsınız.
Güvende Kal, vefat ve kaza sonucu tedavi teminatlarına sahiptir. Ancak tercih ederseniz paketinize kanser veya kritik hastalıklar teminatını da ekleyebilirsiniz.
Sağlığa ve geleceğe yaptığınız yatırımlarda her zaman kazançlı çıkarsınız.

Teminatlarınız neler olacak?

Tüm Paketler için:

Vefat Teminatı: Hayat Sigortası Genel Şartları hükümleri saklı kalmak kaydıyla; Sigortalı’nın vefatı durumunda, vefat tarihi itibarıyla Poliçede belirtilen teminat tutarı Poliçenin Hak Sahiplerine ödenir.

Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı: Sigortalı’nın Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında tanımlandığı üzere, Poliçe Süresi içerisinde geçirdiği bir kaza sonucu oluşan ve kaza tarihinden itibaren bir (1) yıl içerisinde Hastane’de Doktor veya Hekim tarafından tedavi görmesi, muayene, teşhis ve tetkik yaptırması halinde zorunlu tedavisinden kaynaklanan; olağan, makul ve gerekli tıbbi masrafları, Poliçe ‘de belirlenen teminat ve/veya süre limitleri ve kaza tarihi itibarıyla, teminata ait teminat tutarı dahilinde, varsa yasal kesintiler yapılarak, Sigortalı’ya ödenir.

Kaza Sonucu Hastanede Yatarak Tedavi Durumunda Haftalık Ödeme Teminatı: Sigortalı’nın, Ferdi Kaza Genel Şartları’nda tanımlandığı üzere, Poliçe Süresi içerisinde geçirdiği bir kaza sonucu oluşan ve kaza tarihinden itibaren iki (2) yıl içerisinde, Hastane’de yatılı tedavi görmesi ve teminata ait Bekleme Süresi sonunda bu durumun devam etmesi koşulu ile, teminata ait Ödeme Süresi limitleri dahilinde kalmak şartı ile, teminat tutarı, Sigortalı’nın Hastane’de yatarak tedavi gördüğü süre boyunca, haftalık olarak, varsa yasal kesintiler yapılarak, Sigortalı’ya ödenir.
Tüm paketlerde yer alan teminatlar dışında ek olarak kanser ve kritik hastalıklar da seçimli ek teminat olarak mevcut paketinize dahil edilebilir.
Size özel Güvende Kal teklifimiz için tıklayın.

Planlarınızı gerçekleştirdiğiniz, tüm hesaplarınızın tuttuğu ve tabii ki güvende kaldığınız sağlıklı günler dileriz!

Bunları da beğenebilirsin