Beş Adımda

Kredi Hayat Sigortası Nasıl Alınır?
Kredi Hayat Sigortası satın almak üzere olan adamı gösteren ikon

Bilgilerini gir ve Kredi Hayat Sigortası teklifini hesapla.

Ön teklifi Türk Lirası sembolünün yer aldığı pankartla gösteren ikon

Ön teklifi gör ve paylaş.

Kimlik, meslek ve sağlık bilgileri formunu çizgisel olarak gösteren ikon

Kimlik, meslek ve sağlık bilgileri formunu doldur.

Birden fazla ödeme yöntemi olduğunu gösteren, kartların elde tutulduğu ikon

Ödeme yöntemini seç ve banka bilgilerini gir.

Kredi Hayat Sigortası satın alma işleminin başarılı olduğunu gösteren ikon

Tebrikler! %40’a varan avantajla Kredi Hayat Sigortanı satın aldın!

Kredi Hayat Sigortası

Kredi Hayat Sigortası Nedir?
1
Kredi Hayat Sigortası nedir?

Kredi Hayat Sigortası; yaşam kaybı durumunda aileniz ve sevdikleriniz borç yükü altında kalmasın diye bankanız tarafından önerilen sigortadır. Genelde kredi borcunuzun tamamını, kapsar. Yaşam kaybı durumunda bankadaki kredi borcunuzun sigorta şirketi tarafından ödenmesini sağlar .

2
Bankalardan satın almak zorunlu mudur?

Kredi Hayat Sigortasını bankadan almak zorunda değilsiniz. Uzun süredir istediğiniz sigorta şirketinden Kredi Hayat Sigortanızı seçme hakkınız var. Ve kredi alırken bu hakkınız yasal olarak korunuyor.

3
Kredi Hayat Sigortası iptal edilebilir mi?

30 gün içerisinde iptal edebilirsiniz. Olayın Kolayı'ndan %40’a varan avantajlı fiyatla sahip olacağınız Kredi Hayat Sigortası’nın cayma hakkı 2 aydır.

Kafa karışıklığından uzak, doğru yönlendirmeler ve net bilgilerle hiçbir aksilik yaşamadan Kredi Hayat Sigortamı seçebildim! Gerçekten çok kolay oldu!
Esma YılmazÖğretmen

1. Banka Kredinizi ve Hayat Sigortanızı Kontrol Edin

Öncelikle bankadan aldığınız hayat sigortanız varsa, 30 günlük cayma süresi içerisinde olduğunuzdan emin olun. Bu konuda eminseniz, kredinin henüz ödenmemiş kalan ödeme tutarını kontrol edin. Bu tutar poliçeniz için gerekli hesaplamada kullanılacaktır.

 

2. Web Sitemizi Ziyaret Edin

Kredi başvurunuzdan sonra kısa bir zaman içinde web sitemize uğrayın, kredi bilgilerinizi girerek size özel hesaplanan toplam maliyetinizi öğrenin, uygun fiyatlı ürünümüzü almak için online hayat sigortası başvurusunda bulunun.

 

3. Bankanıza Tercihinizi İletin

Olayınkolayı'nda Kredi Hayat Sigortası teklifini satın almak isterseniz, önceki hayat sigortanızdaki cayma hakkını kullanmak istediğinizi bankanıza bir dilekçe ile iletin. Bu aşamada olayinkolayi.com’dan aldığınız detaylı fiyat teklifini banka temsilcinize iletmeniz sürecinizi hızlandıracaktır.

 

4. İnternet Üzerinden veya Çağrı Merkezini Arayarak Satın Alın

Web sitemizden Kredi Hayat Sigortası poliçenizi 5 dakika içinde online satın alabilirsiniz. Dilerseniz 0850 222 34 66 numaralı Çağrı Merkezimizdeki uzman personelimiz sizin adınıza işlem yapabilir.

 

5. Her Türlü Sigorta Sorununuz ve İhtiyacınız İçin Bizi Arayın

Çağrı Merkezimiz üzerinden destek alarak, her tür sorunuzu bize iletebilirsiniz. Sigortamızın kapsamı ve ödeme planınızla ilgili her konuda destek vermekteyiz.

 

Olayınkolayı’nda Kredi Hayat Sigortası doğrudan online ya da Çağrı Merkezi üzerinden sunulduğu için satış komisyonu düşüktür. Bu sayede ortalamada %40’a varan avantaj sağlarsınız.

Olayinkolayi.com'da sizin için en hesaplı teklifi sunmak istediğimizden, kapsama Vefat Teminatını dahil ederek hesaplama yaparız. Dilerseniz önteklif aldığınız aşamadan itibaren Kaza Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet Teminatını da ekleyebilirsiniz. Satın alma aşamasında, meslek ve sağlık bilgilerinize göre risk analizinizi yapıp size en uygun sigorta prim teklifini sunarız.

Debit kart veya kredi kartı kullanarak, prim tutarınız doğrultusunda "tek çekim ya da taksitli çekim (%25 peşin + 5 taksit, yıllık ödeme seçeneği veya her yıl tek ödeme)" seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Kredi Hayat Sigortanızı satın aldıktan sonra 60 gün içinde koşulsuz cayma hakkı sunuyoruz. Kaybedecek bir şeyiniz yok, şartlarınızın değişmesi ya da fikir değiştirmeniz durumunda bu hakkı kullanabilirsiniz.