Kredi Faizine Vereceğiniz Farkı olayinkolayi.com Avantajıyla Kapatın!

Hepimizi her anlamda zorlayan bir yıl oldu 2020. Ama 2021’in gelmesiyle birlikte yeni umutlarımız da yerlerini aldı. Peki yeni yılda ekonomik açıdan bizi neler bekliyor?

Yeni yıl demek yeni ihtiyaçlar demek… Ev, araba, mobilya, beyaz eşya hepsi de masraf demek! Tüm bu masraflar yüzünden içiniz rahat değilse muhtemelen siz de çoğu insan gibi kredi çekmek için bankalara başvuracaksınız.

olayinkolayi.com ile Avantajlısınız!

Banka kredilerini araştırırken faiz oranlarının ne kadar yüksek olduğunu fark etmişsinizdir. Yeni yılın gelmesiyle birlikte artan kredi faizleri, kredi çekme konusundaki endişelerinizi arttırıyor olabilir. olayinkolayi.com avantajı işte tam da burada devreye giriyor! Bankaların kredi çektiğinizde otomatik olarak tutara dahil ettiği Kredi Hayat Sigortası yerine olayinkolayi.com’un Kredi Hayat Sigortası’nı tercih ederseniz %40’a varan avantaj sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Kredi yolculuğunda olayın kolayı var!

Kredinizi zaten çektiyseniz ve Kredi Hayat Sigortası’nı banka üzerinden yaptırdıysanız bunun da çözümü var. 30 gün içinde cayma hakkınız saklı tutuluyor. Yani olayinkolayi.com’dan teklif alıp bankaya bu konu için başvuruda bulunabilirsiniz. olayinkolayi.com Kredi Hayat Sigortası yaptırdıktan sonra 2 ay boyunca cayma hakkınız olduğunu da unutmayın.
olayinkolayi.com’dan Kredi Hayat Sigortası almak çok kolay!

Size özel avantajlı teklifimizi öğrenmek için tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin